Gönülçelen Dizisi Fan Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gönülçelen Dizisi Fan Sitesi

♥ Tuba Büyüküstün [ Sadece Gözlerimle Dokunacağım Bütün Güzelliğine ] Cansel Elçin ♥

2 posters

Aşk-ı Memnu'yu beğenmiyorsanız zaplayın!

Tubist
    Tubist
    Administrator_Kurucu
    Administrator_Kurucu

ZodyakKoç Maymun

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 456
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/01/10
    Yaş Yaş : 32
    Doğum tarihi Doğum tarihi : 10/04/92
    Nerden Nerden : İstanbul
    İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap Lakap : Tubist

Konu İkonu Aşk-ı Memnu'yu beğenmiyorsanız zaplayın!

Mesaj tarafından Tubist Cuma Ocak 29, 2010 4:04 am

Aşk-ı Memnu'yu beğenmiyorsanız zaplayın! Medya

Aşk-ı Memnu'yu beğenmiyorsanız zaplayın!

Selçuk Yöntem, Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay'ın Aşk-ı Memnu'nun neresinden rahatsız olduğunu öğrenmek istiyor.

NTV'de Müjde Ar ve Önder Açıkbaş'ın sundukları 'Güzel Haberler' programına konuk olan Selçuk Yöntem, Kültür ve Turizm Bakanı'nın dizinin nesinden şikayetçi olduğunu öğrenmek istediğini belirtti.

Aşk-ı Memnu dizisinde Adnan karakterini oynayan Selçuk Yöntem, Günay'ın "Aşk-ı Memnu'nun yılan hikayesine dönmesinden şikayetçiyim" sözleri programda hatırlatılınca, "Ben sizden aracı olmanızı rica ediyorum. Acaba niçin şikayetçi, bunu öğrenmeniz mümkün mü Sayın Bakan'ın? Benim için çok önemli. Dramaturjik olarak çok önemli. O açıdan sormak istedim. Başka bir niyetim yok yani. Hayır ona göre çözeriz bazı şeyleri. Nereden şikayetçi olmayabilirler diye acaba" ifadesini kullandı.

Müjde Ar'ın "Herkes izliyor ama herkes de Aşk-ı Memnu'dan şikayetçi" sözleri üzerine Selçuk Yöntem, bu eleştirilerin haksız olduğunu dile getirdi.

"Burada, herkesin yaptığı bu eleştiriyi hiç beni tatmin etmiyor. İnanmıyorum. Sadece bizim bu dizi için değil. Elinizde bir alet var ve özgürsünüz, istediğiniz zaman zaplayabilirsiniz" diyen Yöntem, insanların hem zaplamayıp seyredip sonrasında da şikayet etme haklarının olmadığını söyledi.

İzleyen ve eleştiren insanların da estetik, senaryo, oyunculuk veya genel konsepti eleştirebileceğini ifade eden Yöntem, "O neden böyle, yok şuna aykırı, yok buna aykırı diye eleştiremezsiniz. O zaman o özgürlüğünüz elinizde yok demektir. Çocuklarınıza da izletemezsiniz. Onun için bence bunlar hem beğenip hem izleyip sonra da biraz söylenme duygusu getiriyor bende" şeklinde konuştu.

NİYE ÇOCUKLARINIZA İZLETİYORSUNUZ?

Çocukların neden Aşk-ı Memnu'yu izlediklerini anlamadığını söyleyen Müjde Ar ise, "Ben çocuk büyüttüm. Hangi programı istersem, karşısına koyacağım programı ben seçtim. Çocuk böyle televizyon kumandası elinde istediğini seyredemez" diyerek dizilerdeki bir takım sahnelere getirilen bu tür eleştirilerin altında toplumu muhafazakarlaştırma amacı gördüğü söyledi.
    BSKT.Elif
    BSKT.Elif
    Genel Moderator
    Genel Moderator

ZodyakKova Manda

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 247
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 26/01/10
    Yaş Yaş : 26
    Doğum tarihi Doğum tarihi : 22/01/98
    Nerden Nerden : BB’♥
    İş/Hobiler İş/Hobiler : BB'♥
    Lakap Lakap : Bihterx,Beren,Bayan Tatlıtuğ :D

Konu İkonu Geri: Aşk-ı Memnu'yu beğenmiyorsanız zaplayın!

Mesaj tarafından BSKT.Elif Paz Ocak 31, 2010 6:49 pm

Aşk-ı Memnu Fanda vardı Aşk-ı Memnu'yu beğenmiyorsanız zaplayın! 499801
    ordaki yorumumu aynen buraya aktarma yapıyorum

Bir site var bilirsiniz orda genellikle BBciler beğenmiyorsanız zaplayın diyordu NBcilere. sonra kızıyorlardı öyle bişey demeye hakkınız yok filan diye.

Selçuk Yöntem bile demiş artık ne diyeyim. Ama çok doğru ve güzel demiş.
    --------------------
    Hooop ! Müjde Ar orda dur bakalım!
    Ben de çocuğum! Aşk-ı Memnu'yu da çok severek izliyorum.
    Neden mi? kaliteli bir yapım!! Sevdiğim oyuncular var !! Hem sanane yav. İstediğimi izlerim. İstersem gider kavga dövüş izlerim ne var bunda aaaaaaaaaa!!

Saygım maygım kalmadı artık. Özür dilerim Aşk-ı Memnu'yu beğenmiyorsanız zaplayın! 94758
    Tubist
    Tubist
    Administrator_Kurucu
    Administrator_Kurucu

ZodyakKoç Maymun

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 456
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/01/10
    Yaş Yaş : 32
    Doğum tarihi Doğum tarihi : 10/04/92
    Nerden Nerden : İstanbul
    İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap Lakap : Tubist

Konu İkonu Geri: Aşk-ı Memnu'yu beğenmiyorsanız zaplayın!

Mesaj tarafından Tubist Paz Ocak 31, 2010 6:51 pm

Dur bende yapıyım Aşk-ı Memnu'yu beğenmiyorsanız zaplayın! 120280

Hastayım bu adama ya Aşk-ı Memnu'yu beğenmiyorsanız zaplayın! 499801
    Müjde Ar sussun artık yeter başkaları üzerinden prim yaptıgı.
    Hayır haftalardır aynı şey, kadın bi tutturdu aşkı memnu diye gidiyor Aşk-ı Memnu'yu beğenmiyorsanız zaplayın! 87998

Aaa bu kadarda olmaz ki !

Forum Saati Paz Mayıs 19, 2024 5:59 pm