Gönülçelen Dizisi Fan Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gönülçelen Dizisi Fan Sitesi

♥ Tuba Büyüküstün [ Sadece Gözlerimle Dokunacağım Bütün Güzelliğine ] Cansel Elçin ♥

Gönülçelen dizisindeki gizli ses

Tubist
    Tubist
    Administrator_Kurucu
    Administrator_Kurucu

ZodyakKoç Maymun

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 456
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/01/10
    Yaş Yaş : 32
    Doğum tarihi Doğum tarihi : 10/04/92
    Nerden Nerden : İstanbul
    İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap Lakap : Tubist

Konu İkonu Gönülçelen dizisindeki gizli ses

Mesaj tarafından Tubist Paz Mart 14, 2010 3:00 pm

Gönülçelen dizisindeki gizli ses Medya

Gönülçelen dizisindeki gizli ses

Tuba Büyüküstün'ün oynadığı Hasret'in gizli sesi, eski bir Eurovision yarışmacısı çıktı.

Dizinin geçen haftaki bölümünde Hasret'in söylediği 'Kaşına gözüne vuruldum onun / Boyuna posuna hastayım onun / Ey güzeller güzeli / Söyle bana kimsin sen' adlı şarkıyı, 1996 Eurovision Şarkı Yarışması Türkiye Finali'ne katılan Nursel Mucu seslendirdi.

YAKINDA GERÇEK SESİNİ GÖSTERECEK
    Gönülçelen'de şu an kötü bir müzisyen taklidi yapan Nursel Mucu, ileriki bölümlerde Hasret'in aldığı derslerle gerçek sesini yavaş yavaş ortaya çıkaracak. Mucu, 1996'daki elemelerde Semih Bayraktar'ın 'Yoruldu Düşlerim' şarkısıyla birinci olduğu dönemde 'Masal' şarkısıyla 8. sırada yer almıştı. Sanatçı, İstasyon Anotoliarock Grubu'nun 2000 yılında çıkardığı 'Görmedim ki' albümüne de vokal yaparak katkı sağlamıştı. Ünal Silver, Günay Karacaoğlu, Hasan Say, Ayda Aksel, İlhan Şeşen, Onur Saylak, Umut Kurt, Tuna Orhan ve Nadir Sarıbacak'ın rol aldığı Gönülçelen'i Cevdet Mercan yönetiyor. Dizide müzik otoritesi bir akademisyen ile sokakta çiçek satan genç bir kızın aşk hikâyesi anlatılıyor.

TelevizyonGazetesi
    Tubist
    Tubist
    Administrator_Kurucu
    Administrator_Kurucu

ZodyakKoç Maymun

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 456
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/01/10
    Yaş Yaş : 32
    Doğum tarihi Doğum tarihi : 10/04/92
    Nerden Nerden : İstanbul
    İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap Lakap : Tubist

Konu İkonu Geri: Gönülçelen dizisindeki gizli ses

Mesaj tarafından Tubist Paz Mart 14, 2010 3:00 pm

Ben duydum bugün sesini Şeffaf odada çok güzel gerçekten Gönülçelen dizisindeki gizli ses 574 Gönülçelen dizisindeki gizli ses 574

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 10:41 pm