Gönülçelen Dizisi Fan Sitesi

Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Gönülçelen Dizisi Fan Sitesi

♥ Tuba Büyüküstün [ Sadece Gözlerimle Dokunacağım Bütün Güzelliğine ] Cansel Elçin ♥

Hasretin Murata Cüzdanı Getiriği Sahne

Tubist
    Tubist
    Administrator_Kurucu
    Administrator_Kurucu

ZodyakKoç Maymun

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 456
    Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 25/01/10
    Yaş Yaş : 32
    Doğum tarihi Doğum tarihi : 10/04/92
    Nerden Nerden : İstanbul
    İş/Hobiler İş/Hobiler : Öğrenci
    Lakap Lakap : Tubist

Konu İkonu Hasretin Murata Cüzdanı Getiriği Sahne

Mesaj tarafından Tubist Paz Mart 14, 2010 3:05 pm

Hasret eve cüzdanını geri vermek için birden girer Yukarı çıkar bir hışımla tabi yolda bi kaç şeyide devirir
    Odaya girer;

Hasret: Cüzdanını getirdim al..Kardeşim bunu hırsızlık için değil,sana kızdığından yapmıştır.Bak bakalım içi tamam mı ?
    Murat: Tamam.
    Hasret: Bu akşam mahalleye gelmeseydin bunlar gelmezdi başına
    Murat: Ha suçlu benim yani.

Ve işte muhteşem replik;

Hasret: Karakoldan çek şikayetini senden bi bunu istiyom.haa şunu da söyliyim içimde kalmasın.Senin o öğrencilerin varya, sade yağcılar...ağızlarını böyle yaymaları,hocam şöyle hocam böyle..butlarını kıvırmaları,ellerini böyle tutmaları hepsi sahte! Ben onlar gibi olamam..olamam çünkü onların hepsi birbirinin aynı.Ben adam olana adam..böylee burun kıvırana edepsiz olurum tamam mı ? Babamın kızıyım ben.Ayrıca güzel dediğin sesim, sadece doğruyu söyler.Ondan güzeldir.

Murat ve Levent arabadadır;
    Murat: Bence kaybolduk Levent,etrafta pek tekin görünmüyor.
    Levent: Ben taktiği biliyorum Gerektiğinde onlar gibi sert bakacaksın.tamam mı ? icabında ağzını da bozabilirsin öyle muhallebi çocuğu gibi değil yani çakozladın mı??
    Murat: Dikkat et
    Levent: Biraaderr
    Birader : Heee
    Levent: Biz bu Kopprayı arıyoruz yaa.Bunun mekan nerde acaba ?
    Birader: Napcan lan sen kobrayı ?Kopillll !
    Levent:
    Murat: Bi dakka bi dakka.. Beyfendi biz Cihanı dinlemeye gelmiştik Kobranın misafirleriyiz.
    Birader: Haa desene öylee..Burdan sağa yokuşun sonundan sola ..çıkarsın düğüne ..Haydii.
    Murat:Onlar kadar sert ha
    Levent :Bu konuyu ebediyen kapatıyoruz tamam mı ?
    Murat: Çakozladım
    Levent: Tamamm

Forum Saati Salı Mayıs 07, 2024 2:23 pm